Воркшоп театральної режисерки Мадлен Бонгард

Illustration

Назва: Театральний воркшоп з Мадлен БонгардКоли: 07.08 та 08.08, від 17:30 до 20:30Де: пр-т Металургів, 40 (Готель Аврора)

Давайте попрацюємо над своєю психологічною стійкістю за допомогою креативних інструментів, які залучать тіло, відчуття та уяву?
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC запрошує долучитись до воркшопу який проведе швейцарська театральна режисерка Мадлен Бонгард. 
Використовуючи акторські техніки, що базуються на розслабленні, ритмі та задоволенні, ви пройдете через сесію, де добробут і спокій приведуть вас до прекрасного, інтенсивного та приємного художнього вираження. Опісля ви вийдете з майстеркласу зі всіма пробудженими почуттями, наповнені новою енергією.
Мадлен Бонгард знайома з Україною з 2016 року, працювала у Львові, Києві та Маріуполі, а з моменту вторгнення у 2022 році збирає свідчення українців, які залишилися в країні, для багатодисциплінарного проєкту під назвою «Black hole», метою якого є показати винахідливу реальність українського народу перед обличчям агресії. Під час воркшопу Мадлен використає сцени з «Black hole» для спільного виконання.
Воркшоп буде проводитися англійською з українським перекладом. Воркшоп розрахований для людей віком від 18 років.
Дата та час: 7 та 8 серпня, по 3 години. З 17:30 до 20:30. Місце проведення: пр-т Металургів, 40 (Готель Аврора). Участь безкоштовна, але реєстрація обовʼязкова.
Ви можете долучитись 7 або 8 серпня, так само як і на два дні воркшопу.
Для кого цей воркшоп? Для всіх охочих, хто бажає відкритись та звільнитись від важких думок, вивільнити емоції та здобути новий досвід. Вам не обов'язково мати театральну або акторську освіту, подія розрахована для широкого кола відвідувачів.

Мадлен Бонгард – театральна режисерка, художниця з Швейцарії, авторака романів, подкастів, та перформансів. Проводила перформанси у театральних залах в Лондоні, Берліні, Вірменії, Камбоджі, Бретані, Швейцарії та інших країнах. Як співавторка та актриса для інших режисерів, виступала в Буркіна-Фасо з Роджером Найдеггером, у Македонії з L'Escalier4, у Німеччині з Полін Больє, у Польщі з Ханною Лассер, у Швейцарії з Інес Чірна та в Словенії з Сетом Баумріном.

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC — громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру — розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.