Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC

Інституція була заснована у 2021 році у Кривому Розі, яка займається розвитком сучасної культури та мистецтва, урбаністики та освіти. Центр сучасної культури активно проводить події, які сприяють розвитку культурного ландшафту міста. Популяризує Кривий Ріг на культурній мапі України, та зміцнює креативний потенціал міста.

Ми активно говоримо з суспільством через мистецтво і культуру, залучаємо широку аудиторію до дискусії про майбутнє міста і його культурний ландшафт. Ми намагаємось створити передумови для розвитку громадянської свідомості через переосмислення культурної спадщини регіону і України.
KRCC — незалежна, амбітна і молода інституція, що має на меті перетворити Кривий Ріг на місто-культурний центр регіону. Створюючи, актуальні проєкти, які "на часі" ми прагнемо змінити кут зору суспільства на проблеми в культурному і мистецькому середовищі, повпливати на створення і розбудову комфортного для життя міста.

Наша місія: Розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.

Цінності KRCC

Гнучкість

Ми відрізняємось гнучкістю та здатністю швидко адаптуватися до динамічних змін, відповідаючи на нові виклики та потреби нашої аудиторії.

Вибудова сенсів

Кожен наш проєкт є кроком до реалізації місії та робить значущий внесок у розвиток суспільства.

Відповідальність

У KRCC ми плекаємо глибоке відчуття відповідальності перед колегами та громадою, усвідомлюючи вагу нашого впливу, вибудовуючи довіру між командою та спільнотою загалом.

Відкритість

Наша відкритість до нових партнерств забезпечує розвиток культури в місті, а прозорість у цілях, методах та результатах гарантує чесність у наших відносинах в команді та з партнерами.

Інноваційність

Ми шукаємо та застосовуємо інноваційні підходи та нестандартні рішення для нашої діяльності, прагнучи безперервного розвитку.