Анатомія особистості

Подкасти Криворізького Центру Сучасної Культури / KRCC. Знайомимось з представниками та представницями сфери культури, мистецтв, моди та інших креативних індустрій з усієї України. 

Illustration
Illustration

Костянтин Дорошенко: «Мистецтво — це не про прекрасне, а про людське»

Анатомія особистості | 2 сезон 6 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Процеси деколонізації;● Стереотипи про Кривий Ріг;● Особливість праці в малих містах;● Проєкт «Сонце сходить на заході»;● Як художнику та художниці без освіти увійти в загальнонаціональну історію мистецтва.

  • Читати більше

    Костянтин Дорошенко — український критик, публіцист, журналіст, куратор мистецьких проєктів в Україні, США, Китаї, Чорногорії, Киргизстані. Член Міжнародної асоціації критиків мистецтва AICA. Автор книг про культуру та соціум, зокрема - «За київським часом». Запрошений експерт Дослідницької платформи PinchukArtCentre, автор та ведучий подкасту «Культура всього». Куратор виставки «Сонце сходить на заході».

Illustration

Володимир Нечипорук: Головний лікар-обіймолог України

Анатомія особистості | 2 сезон 5 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Як вплинуло 24 лютого на діяльність Володимира; ● Про плани Ukrainian Fashon Week після війни;● Яке місце займає мода в системі культури України;● Про стратегічне бачення UFW; ● Чому мода не розвивається в регіонах;● Коли ремісник стає дизайнером; ● Критерії успіху для дизайнера; ● Що таке працездатність;

  • Читати більше

    Володимир Нечипорук – генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week, засновник рекламної агенції «"РІА"ЯНКО», волонтер, громадський та культурний діяч.

Illustration

Ірина Соловей: «Мислення outside the box як критерій успішності»

Анатомія особистості | 2 сезон 4 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Як повномасштабне вторгнення вплинуло на краудфандинг;● 13 навичок екосистемного лідерства та визначаємо хто такий лідер;● Критерії успішного проєкту на платформі Спільнокошт;● Що треба робити для досягнення успіху проєкту;● Як започаткувати проєкт, у сфері в якій бракує досвіду;● Чи може креативна економіка розвинути міста;

  • Читати більше

    Ірина Соловей — стратегиня соціальних інновацій та президентка ГО Garage Gang Ґараж Ґенґ (з 2009 року), співзасновниця платформи спільнокошту Велика Ідея. Big Idea, ініціаторка клубу бізнес-участі Go BiGGGA!, продюсерка програми з розвитку компетентного лідерства CityGen, розробниця гри для командної синхронізації «Місто Синергія».

Illustration

Наталія Болібрух: Що робити якщо все пропало?

Анатомія особистості | 2 сезон 3 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Про актуальність інклюзивного середовища та місію БФ «Запорука»; ● Як вмотивувати себе працювати зі складними темами та що таке «вразливі категорії населення»; ● Як реагувати на травматичні історії та чому важливо проживати емоції навіть негативні;● Як реагувати на людей з інвалідністю та ветеранів в публічному місці; ● Інструкція до здорового інклюзивного суспільства;● Чому важливо бути інформаційно обізнаним з інклюзивності та де шукати інформацію з теми; ● Про благодійну складову проєктів.

  • Читати більше

    Наталія Болібрух – докторка філософії, громадська діячка, керівниця львівського осередку БФ «Запорука», співзасновниця Української Фундації Класичної Музики, продюсерка курсу «Гендерний підхід в управлінні проєктами». 

Illustration

Кирило Ліпатов та Роман Єрмоленко: Дикий артринок України

Анатомія особистості | 2 сезон 2 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Принципами формування музейних та приватних колекцій; ● Хто в музеї приймає рішення яку роботу купляти; ● Відповідальність приватного колекціонера; ● На якому етапі придбання можна назвати себе колекціонером_кою; ● Можливості врегулювання артринку в Україні; ● Як художнику потрапити до колекцій; ● Культура дарування творів в приватні та музейні колекції;

  • Читати більше

    Кирило Ліпатов – історик і дослідник, колишній голова наукового відділу Одеського Національного художнього музею. З початком широкомасштабної війни Ліпатов також багато волонтерить і працює над убезпеченням об’єктів культурної спадщини. Нині один із фокусів його дослідницької уваги – деколонізація місць пам’яті та переосмислення локальної ідентичності міст, передовсім його рідної Одеси.

    Роман Єрмоленко – колекціонер сучасного мистецтва, бізнесмен, меценат та філантроп. Активний учасник культурних подій у Кривому Розі. Розпочав наймасштабніший будівельний проєкт у місті, який змінює обличчя та ландшафт міста.

Illustration

Костянтин Шумський: Мистецька галерея як бізнес проєкт

Анатомія особистості | 2 сезон 1 випуск

У цьому епізоді ви дізнаєтесь: 
● Як відкрити галерею під час повномасштабної війни; ● Про шлях до мистецької справи; ● Вплив повномасштабної війни на попит мистцева;● Секрети налагодження співпраці з іноземними партнерами;● Як художнику почати співпрацю з галеристом;● Про професійну місію Костянтина Шумського. 

  • Читати більше

     Костянтин Шумський – випускник програми Key Executive MBА Львівської бізнес-школи УКУ, підприємець, власник мистецької галереї Iconart та Shum Art Gallery.

Illustration

Сергій Гусятник: Коли в Кривий Ріг приїдуть Imagine Dragons?

Анатомія особистості | 1 сезон 5 випуск

У пʼятому та фінальному епізоді першого сезону подкастів KRCC гість подкасту, розповість про: 
● Як себе відчуває креативний підприємець в промисловому місті?● Про ідею створення студії звукозапису Podcast Service UA, її популярність та критерії відбору музикантів; ● Про імідж Кривого Рогу на культурній мапі України та шляхи його покращення;  ● Користь Study Trip to Lviv для креативного підприємця; ● Успішні приклади креативного бізнесу в Кривому Розі; ● Про кордони в голові та їх подолання;● Коли до Кривого Рогу приїде Radiohead та Imagine Dragons? ● Про студію подкастів Podcast Service UA та візію свого креативного бізнесу через 5 років.

  • Читати більше

    Сергій Гусятник - режисер та продюсер. Понад 10 років у сфері відеопродакшену. Співзасновник Brahmafilms та Podcast Service UA, продюсер студії звукозапису Rakurs Records. Автор YouTube проєкту Rakurs Records Live та After Live. 

Illustration

Гріша Невський: Квіти і техно в Поштамті.

Анатомія особистості | 1 сезон 4 випуск

У четвертому випуску гість подкасту, розповість про:
● Власний флористичний бренд;● Складнощі та виклики на шляху креативного підприємця;● Як влада має підтримувати підприємців;● Смаки в музиці та техно вечірку в Кривому Розі;● Популярність в Тік-тоці й поради як його розвивати;● Де шукати натхнення для створення контенту; ● Про макет «Кривий», його популярність та майбутнє;● Про дизайн проєкти.

  • Читати більше

    Гріша Невський – засновник флористичної студії @eezyumflowers, дизайнер та художник. В гурдні 2023 організував благодійно техно вечірку у Кривому Розі. У січні 2024 року організував маркет «Кривий» в головпоштамті. Художні твори Георгія брали участь в багатьох виставкових проєктах, зокрема в США. 

Illustration

Ірина Роік: Чим зайнятися в Кривому Розі окрім промисловості? 

Анатомія особистості | 1 сезон 3 випуск

У третьому випуску гостя Ірина Роік розповість:
● Як почути поклик душі та стати громадським діячем чи діячкою;● Чи існують ситуації з яких немає виходу? Про факапи з сумним фіналом;● Про конференцію «WE. (Women. Empower.) Надихаючі історії жінок під час війни»; ● Про майбутні проєкти в Кривому Розі, які можуть допомогти розвинути місто;● Чи готові люди платити за культуру?;● Чим надихатись по життю?

  • Читати більше

    Ірина Роік – проєктна менеджерка, волонтерка освітніх та культурних проєктів. Волонтерка в проєкті «Історичне літо» від 1КР та «Об’єднання Відповідальних Громадян». Співорганізаторка конференції «Надихаючі історії жінок під час війни», що пройшла в Кривому Розі у 2023 році. Працює в благодійному фонді Nova Ukraine.

Illustration

Ірина Божко. Порода й андерграунд: культурні шари і прошарки Кривого Рогу

Анатомія особистості | 1 сезон 2 випуск

У другому випуску гостя Ірина Божко розповість про:

● Як почала цікавитись поезією ті творчі особистості які задали вектор розвитку;
● Фестиваль Руді Тексти та його місце на літературній мапі України;
● Можливості для літературних діячів Кривого Рогу;
● Обличчя криворізької поезії;
● Породу як локальний проєкт та андеграундну культуру;
● Роль культурних діячів_чок та їх влад у перемогу України;
● Локальна криворізьку ідентичність;
● Чому ми любимо АТБ.

  • Читати більше

    Ірина Божко — поетка, організаторка культурно-мистецьких подій у Кривому Розі, засновниця ГО «Порода». Протягом трьох років команда провела в місті 46 заходів: концертів, фестивалів, літературних читань, тематичних лекцій, воркшопів тощо. Від початку повномасштабної війни увесь прибуток від своєї діяльності організація передає на допомогу Силам Оборони та постраждалим цивільним — за цей час «Порода» задонатила понад 160 000 грн.

Illustration

Катерина Левченко: Як бути цікавим світу та самому собі?

Анатомія особистості | 1 сезон 1 випуск

У першому випуску гостя Катерина Левченко розповість:
● Про що проєкт «Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC»;● Про плани та майбутні KRCC;● Чим приваблює Кривий Ріг культурних діячів;● Чому нетворкінг це важлива складова сучасної людини;● Чому важливо відвідувати культурні інституції інших міст України;● Якою буде культура в Україні після закінчення війни.

  • Читати більше

    Катерина Левченко — культурна менеджерка, грантрайтерка, мистецтвознавиця з Кривого Рогу. Засновниця 39.9gallery, організаторка артрезиденції RUDA project в Кривому Розі та ініціаторка створення KRCC. Має 9 років досвіду в управлінні культурними та креативними проєктами. Працювала в Пінчук Арт Центрі, музеї історії міста Києва, Мистецькому Арсеналі та УКФ.