Виставка Нікіти Тітова 

Illustration

Назва: "ВІРА", Нікіта ТітовКоли: 24.02.-24.03.2024Де: вул. Гагаріна, 14
З народження ми починаємо вчити слова, батьки та оточення пояснюють значення кожного. Але не і не всі ми можемо пропустити через себе, зрозуміти справжнє значення слова, бо приклади та пояснення можна зустріти більше у книгах чи історіях. Зараз війна, і кожне слово наповнюється змістом: болючим, страшним, великими втратами. Тепер ці слова більше не набір букв і звуків, вони наповнені життям та боротьбою багатьох людей. Людей, які стали на захист України!

«Це — прості слова, але зараз ми відчуваємо дуже велику їхню цінність, тому що за ними стоять життя людей, їхній героїзм, їхні вчинки. І зараз це — не порожній звук. Тож я просто почав малювати слово за словом. Потім вже зрозумів, що вимальовується ціла серія», — коментує митець в інтервʼю для видання Суспільне.


Тітов виражає складні емоції, пов'язані з війною та її впливом на сучасне життя. Митець вміло перетворює слова в живі образи, що промовляють про біль, страх та відчуття втрати. Виставка “Віра” є свідченням глибоких переживань і роздумів про сенс життя під час війни.

Нікіта Тітов — сучасний український художник, ілюстратор, працює у жанрі плаката. Народився в Естонському місті Йихві, але з восьми років живе в Харкові. Навчався у Харківському педагогічному інституті, на художньо-графічному факультеті. Після навчання займався живописом, з початку дотисячних багато років працював в рекламі. Співпрацює з кінофестивалями, театрами, видавництвами як ілюстратор. У 2020 році образи з плаката «Передова» були використані для памʼятної монети номіналом пʼять гривень. Потрапив до списку ТОП 100 лідерів за версією «Української правди». Учасник багатьох українських та міжнародних виставкових проєктів. Від початку повномасштабного вторгнення живе і працює в Івано-Франківську.