Лекція Кирила Ліпатова «Хвилі і брекватери візуального мистецтва Одеси 1980-1990 рр»

 • Illustration

  Назва:

  «Хвилі і брекватери візуального мистецтва Одеси 1980-1990 рр»

  Коли:

  17.03, початок 12:00

  Де:

  вул. Костенко, 37, Кривий Ріг, Grey Club House

  В рамках виставки «Три години: неофіційне мистецтво Одеси другої половини XX століття», відбудеться лекція Кирила Ліпатова: «Хвилі і брекватери візуального мистецтва Одеси 1980-1990 рр». 

Під час лекції Кирило Ліпатов розповість про: 
● Формулювання «опозиційне мистецтво» Одеси 60-80 рр. та чи є воно актуальним на сьогодні; ● Чи насправді всі митці того часу були причетні до Одеського андеграунду; ● Поняття офіційного та неофіційного мистецтва, окреслимо історичні рамки кожного; ● Зовнішній погляд на радянську систему.

Кирило Ліпатов – історик і дослідник, колишній голова наукового відділу Одеського художнього музею, під його кураторством останніми роками відбувалися знакові мистецькі проєкти. З початком широкомасштабної війни Ліпатов також багато волонтерить і працює над убезпеченням об’єктів культурної спадщини. Нині один із фокусів його дослідницької уваги – деколонізація місць пам’яті та переосмислення локальної ідентичності міст, передовсім його рідної Одеси.

Виставка «Три години: неофіційне мистецтво Одеси другої половини XX століття» триватиме до 14 квітня 2024 року та доступна до перегляду щосуботи з 15:00 до 19:00 та щонеділі з 12:00 до 19:00. Проєкт реалізується Криворізьким Центром Сучасної Культури / KRCC у партнерстві з Grey Club House.