Виставка «Спротив»

Illustration

Назва: Виставка «Спротив»Коли: 10.11-10.12.2022Де: Площа Визволення 2, м. Кривий Ріг
Війна в Україні триває 9 років. У 2022 році почалось повномасштабне вторгнення Російської Федерації. Такий стан речей потребує прямого опору: військового, політичного, інформаційного. Низові ініціативи, невеликі організації, незалежні митці/мисткині, дослідники/дослідниці, куратори/кураторки першими відреагували на виклики повномасштабного вторгнення і швидко реорганізувалися, щоб тут і зараз закривати термінові потреби, тим засвідчивши що самоорганізація, гнучкість і оперативність є важливими умовами спротиву в ситуації швидко змінюваної реальності. Спираючись на наш власний досвід і досвід наших колег, ми можемо визначити спротив як щоденні практики.Виставковий проєкт досліджує практики спротиву, як їх бачать українські мисткині і митці. Як суспільством у стані війни розуміється супротив? Чого ми можемо навчитися в перспективі з практик спротиву, які виникають в часи кризи? Як наші сьогоднішні практики спротиву формують (відображають) наше бачення майбутнього та готують його?
Художники_ці, що беруть участь: Пьотр Армяновський, Ольга Бабак, Олена Афанасьєва та Макс Афанасьєв, Ольга Коваль, Максим Буба, Марина Довганич, Яна Крикун, Вікторія Розенцвейг, Maрина Чайка.
Куратори виставки: Юрій Кручак та Юлія Костерєва.
Проєкт реалізується Центром сучасної культури Кривого Рогу у співпраці з ДУЕТ. За підтримки: Український Культурний Фонд, Open Place, 39.9 Gallery та IKR.
Тривалість виставки з 10 листопада по 10 грудня.Відкриття 10 листопада о 18:00.Графік роботи: 14:00 - 19:00Вхід безкоштовний.
Адреса: Площа Визволення 2, м. Кривий Ріг. Укриття університету ДУЕТ.