Open Pitching Event

 • Illustration

  Назва:

  Open Pitching Event

  Коли:

  14.04.2024, початок 12:00

  Де:

  вул. Костенко, 37 (Grey Club House)

  Open Pitching Event – це можливість заявити про свою ідею та отримати безповоротну інвестицію в $ 1 000 на запуск або розвиток власного проєкту або бізнесу. Проєкт реалізовано Криворізьким Центром Сучасної Культури / KRCC за підтримки посольства США в Україні та Благодійного Фонду «Жіночі можливості в Україні».

В рамках благодійного фестивалю «КривБаз», 14 квітня з 12:00 до 15:00, відбувся відкритий етап Open Pitching Event. 10 фіналістів_ток представників_ць креативних індустрій мали змогу захистити свої проєкти перед незалежною експертною комісією та поборотись за можливість отримати $ 1 000 на розвиток свого креативного бізнесу.
Проєкти всіх фіналістів_ток були представлені на високому рівні, тож експертна комісія довго вагалась, хто саме отримає безповоротну інвестицію. Оцінюючи кандидатів за 5 критеріями, було визначено 4 переможці. Отже, зустрічайте переможців _ниць Open Pitching Event 2024.

Illustration

Іван Баранов

Креативний підприємець з Кривого Рогу із досвідом понад 12 років. Іван знімав кліпи для відомих артистів та музикантів, працював над короткометражними фільмами як оператор та зняв повнометражний фільм про війну в Україні. Працює креативним контент мейкером в компанії Iron Glass, яка розробляла об'єктиви для голлівудського фільму «Дюна».
Як підприємець, Іван пропонує широкий спектр послуг для своїх клієнтів, зокрема оренда професійного обладнання для проведення зйомок, а також має предметну фотостудію в Кривому Розі. На базі студії Іван має можливість навчати людей створювати фото та відео контент. 
Послуги які надає Іван Баранов жителям міста мають великий попит, адже якість відповідає міжнародним стандартам та залучає в Кривий Ріг інвестиції з сусідніх міст. Надаючи в оренду обладнання Іван має клієнтів зі всієї України. Саме для закупівлі нового обладнання та бездоганний захист твого проєкту підприємець отримав безповоротну інвестицію. 

Illustration

Оксана Павлушенко

Креативна підприємиця з Кривого Рогу. Засновниця хабу AnimeLab в якому продається мерч аніме тематики та організовано центр дозвілля для дітей, підлітків та молоді з фокусом на аніме тематиці. 
Розширюючи рівень культури та дозвілля в Кривому Розі, AnimeLab допомагає соціалізації дітей, підлітків та молоді, підвищує рівень згуртованості за інтересами, налагоджує звʼязок між поколіннями. 
Оксана Павлушко отримала безповоротну інвестицію, яку витратить на розширення креативного бізнесу, а саме на облаштування літньої тераси у вигляді японського мінісаду. Висадивши тину з верби в вазони, сад доповнить дизайн веранди та допоможе привернути увагу відвідувачів до сезонних послуг AnimeLab, які будуть запропоновані відвідувачам на терасі.

Illustration

Володимир Казаков

Найкращий гід України 2021 року за версією Ukraine Tourism Awards.
Володимир планує втілити Туристичний Культурний Хаб, який дозволить сформувати відношення до подорожей як елементу культури. Подорожі це не лише сам процес переміщення з одного місця до іншого, але й спосіб життя, система цінностей, досвід та спосіб сприйняття світу, що формується в результаті подорожі.
Для реалізації проєкту, Володимир Казаков планує закупити необхідне обладнання та створити платформу для реалізації своєї ідеї. Обладнання допоможе проводити лекції, семінари та тренінги з туризму для усіх цільових груп населення. 

Illustration

Юлія Пєльт

Креативна підприємиця з Кривого Рогу, фотографиня. 
Отримавши безповоротну інвестицію Юлія планує створити та розвивати спеціалізовану фотостудію для зйомок вагітності. Студія буде оснащена всім необхідним для новонароджених діток та комфортного перебування мами та малюка, а на базі фотостудії Юлія проводитиме зустрічі для мам зі спеціалістами, зокрема консультантами зі сну та грудного вигодовування, психологами та іншими. 
Простір стане не просто фотостудією, а найкомфортнішим простором для мам і малюків. Справжній освітній хаб для молодих мам, де можна зустрітись, відвідати лекції спеціалістів, відпочивати душею і тілом.  


Про перебіг Open Pitching Event 2024:

Увага, креативні підприємці Кривого Рогу! 
Мрієш про розвиток свого бізнесу, але не вистачає фінансування? Видаєш книжки, створюєш музику, займаєшся дизайном, гастрономією, архітектурою тощо? Маємо для тебе відмінну новину! Open Pitching Event запрошує тебе заявити про свою ідею та отримати можливість на безповоротну інвестицію!
Ми шукаємо інноваційні ідеї та проєкти, які можуть змінити обличчя Кривого Рогу. Три найкращі проєкти отримають по $ 1 000 для розвитку своєї справи від незалежного журі, складеного з експертів різних галузей.
Етапи участі:
● Перший етап: Заповніть заявку через гугл форму. Поділіться інформацією про ваш бізнес, презентуйте свою діяльність, досягнення та окреслите виклики, на які ви плануєте витратити інвестиції.
● Другий етап: Обрані кандидати будуть запрошені на живий пітчинг. У вас буде 15 хвилин на презентацію вашої ідеї та 5 хвилин для відповідей на питання аудиторії. Журі вибере трьох переможці. Для підготовки до пітчингу рекомендуємо ознайомитись з критеріями оцінювання.
Хто може взяти участь?
● ФОПи третьої групи з КВЕДами для галузі ККІ, що зареєстровані або проживають в Кривому Розі.
● ТОВи, які ведуть креативний бізнес на території Кривого Рогу.
Дедлайн на подачу заявки 1 квітня, 23:59.
Не пропусти свій шанс! Покажи свою ідею та отримай необхідну підтримку для реалізації своєї мрії!
Проєкт реалізовується Криворізьким Центром Сучасної Культури / KRCC за фінансової підтримки Посольства США та БФ «Жіночі можливості в Україні»