Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM в Кривому Розі

Illustration

Назва: Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUMКоли: 4 травня 2024 рокуДе: Палац культури металургів (пр-т Металургів, 7, Кривий Ріг)
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC спільно з АрселорМіттал Кривий Ріг запрошують на покази сучасної світової анімації від міжнародного фестивалю LINOLEUM, який відбудеться 4 травня в ПК металургів. 
LINOLEUM – це найбільший показ авторської анімації в Україні, який з 2014 року проходить у Києві. Подія складається з показів короткометражних анімаційних фільмів та освітньої програми від українських та світових професіоналів у сфері анімації, новітніх технологій, медіаарту та геймінгу. Окремо LINOLEUM проводить покази та лекції в інших містах України та Європи. Головна мета фестивалю — промотування незалежної анімації та створення сприятливих умов для розвитку анімаційної та суміжних індустрій в Україні.
У Кривому Розі LINOLEUM представить частину програми фестивалю 2023 року, а саме: показ українського конкурсу та перспективних молодих авторів, а також міжнародну програму фестивальних хітів, серед яких фільми з Франції, Бельгії, Угорщини, Естонії, Хорватії та Болгарії.
Під час події відбудеться Artist Talk за участі програмної директорки фестивалю Анастасії Верлінської та співрежисерки українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня», сценаристки мультфільму «Пес Патрон» Саши Рубан.
Покази поділено на два блоки, кожен з яких триватиме по 90 хвилин.
Перший блок. Українські голоси (16+). Фільми від досвідчених авторів та талановитих початківців про війну у всіх її потворних проявах – про жах, про лють, про розлуку. Про боротьбу, що єднає всю країну. Про біль, який у кожного свій. Прожити – прийняти – пережити. Завжди пам’ятати. 
Другий блок. Фестивальні хіти (16+). Показ об'єднує сім короткометражних анімаційних стрічок, що отримали визнання та відзнаки на численних фестивалях. Історії про нестерпну легкість буття кожної родини, котра знов і знов повертає вас у ті ж застільні розмови, надмірну опіку, тривожні епізоди та безумовну любов. 
Розклад показу:

Artist Talk 13:00 – 14:30
Перший блок (16+) 15:00 – 16:30
Перерва 16:30 – 17:00
Другий блок (16+) 17:00 – 18:30


Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC – громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру – розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» - найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України. Є частиною міжнародної корпорації АрселорМіттал – виробника сталі №1 в світі та одного з найбільших іноземних інвесторів країни. 

Illustration
Illustration