Let’s Talk: Культура. Люди. ІдеїЮлія Віль та Оля Ткаченко

Illustration

Назва: Сила і недоліки мультидисциплінарності і творчих колабораційКоли: 01.07, початок 18:00Де: Online

Тема розмови «Сила і недоліки мультидисциплінарності і творчих колаборацій» на прикладі останнього спільного проєкту Ольги Ткаченко та Юлії Віль – аудіально-хореографічного перфомансу «Божевільна», що є рефлексією на події в Україні.
Юлія Віль – хореографка-постановниця, танцівниця, співзасновниця танцювальної компанії ODC, інструкторка з йоги. Здебільшого працює у сфері шоу індустрії та сценічного мистецтва: створює музичні відео, танцювальні номери, хореографічно-пластичні композиції. Працює над хореографічно-пластичним наповненням у театральних виставах. Колаборує з танцівниками, акторами, співаками, художниками та фотографами. Протягом останніх років Юля отримала нову професію інструктора йоги та успішно її впроваджує як власний тренаж для гнучкості і танцю, активно ділиться йогівською практикою з іншими, й продовжує розвиватися у цьому напрямі.
Оля Ткаченко – співавторка пісні, мультидисциплінарна мисткиня, візуальна дизайнерка. Переважно працює з такими медіа, як медіамистецтво, колаж, партисипативні проєкти, інсталяція. Мистецькі проєкти Ольги експонувалися у містах України, Євросоюзу та Британії, графічні роботи публікувалися у виданнях Європи, США та Азії. Найближчими для Ольги є такі теми, як вразливість людини, її рефлексивність, взаємодія з іншими та зі світом, творче начало індивідуума незалежно від сфери його діяльності. Зараз Оля є студенткою магістратури Університету Мистецтв у Лондоні (UAL), спеціальність Narrative Environments.
Модеруватиме розмову — СЕО KRCC, Катерина Левченко.
🗓 Коли – 1 липня, о 18:00.📍Місце – онлайн.
Також, під час етеру, Юлія та Ольга розіграють книгу «Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал» за найцікавіше питання

В рамках проєкту «Let’s Talk: Культура. Люди. Ідеї» команда KRCC запрошує до розмови культурних дієвців Кривого Рогу та всієї України, щоб поспілкуватися на цікаві теми з культури, подискутувати, обмінятися ідеями та думками про тенденції у сфері креативних індустрій.