Фестиваль «КривБаз»

Illustration

Назва: Фестиваль «КривБаз»Коли: 13 та 14 квітня з 12:00 до 19:00Де: вул. Костенко, 37, Кривий Ріг (Grey Club House)
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC запрошує на фестиваль міської культури «КривБаз». Вхід за донат від 100 грн. Гроші збираємо на для захисників України. всі гроші ми передамо на закупівлю квадрокоптера DJI Mavic 3T Enterprise Thermal для 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.
«КривБаз» - фестиваль про сучасний міський спосіб життя, дозвілля, мистецтво, розваги. Запрошуємо приєднатись з родиною, друзями або колегами, щоб разом насолодитись атмосферою «культурного базару». Ми підготували для вас безліч розваг від майстер-класів для дітей та дорослих, до лекторію з професіоналами_ками сфери культури, мистецтва та саморозвитку. 
«КривБаз» - це місце, де можна відчути себе частиною чогось більшого, надихнутись, знайти друзів, відкрити для себе нові хобі.
Що на вас чекає?
– Лекторій з експертами та експертками культури, мистецтва, моди, психології та інших сфер.Серія освітніх заходів, майстер-класів для дітей та дорослих від провідних експертів_ток у сфері мистецтва та культури. Окремим блоком відбудеться серія мотиваційних лекцій. А також чайна церемонія, майстер-клас для дітей, drink and draw. Партнер лекторію благодійний фонд «Жіночі можливості в Україні». Лектори та лекторки: Влада Недак, Володимир Нечипорук, Костянтин Дорошенко, Катерина Овчаренко, Лілія Манченко, Юлія Білова та Тетяна Максак. Реєстрація на лекційну програму обовʼязкова.
Pop-up виставка Українських та Криворізьких митців та мисткинь;Тимчасова експозиція, яка надасть вам унікальну можливість придбати твори сучасного мистецтва у власну колекцію. Художники та художниці, що беруть участь: Катерина Бондарець, Сергій Дєдушев, Ех Настя, Єгор Грибович, Ельміра Шемседінова та Ксенія Костянець. А також друга частина лекції від Кирила Ліпатова
– Сергій Стаховський проведе винну дегустацію, а їжею забезпечить Gastro 15 Cafe. Вартість участі 1500 грн. Кількість місць обмежено, а зареєструватись можна за посиланням
– Локальні та всеукраїнські брендиВідбір найяскравіших представників українського креативного бізнесу, від стартапів до визнаних брендів. Можливість для відвідувачів познайомитися з унікальними ідеями та придбати ексклюзивні товари. Бренди, які беруть участь: Overall, Щось Цікаве, The Spiceroom, Liza Horban, Lesia, магазин вина від Gastro 15 Cafe та інші. 
– Смачні напої та їжа;Представлення кращих прикладів авторських страв від #SHABU та The Cookies by I Feel. 
– Також, протягом двох днів фестивалю у всіх відвідувачів буде можливість отримати фотопортрет від відомого українського фотографа Олексія Проценко за добровільний донат.
Open Pitching Event, події, на якій 4 креативних бізнеси Кривого Рогу матимуть змогу отримати безповоротну інвестицію в $ 1 000! Подія відбуватиметься за підтримки Посольства США та Благодійного Фонду «Жіночі можливості в Україні». 
Можливість обміну контактами та презентації проєктів інвесторам та меценатам. 
Фестиваль міської культури «КривБаз» – це підтримка та розвиток креативного підприємництва через створення унікального простору для обміну ідеями, представлення інноваційних продуктів та сприяння культурному обміну. 
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC – громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру – розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.
«Жіночі можливості в Україні» – благодійний фонд, що підтримує жінок, які починають життя заново й релокують або створюють з нуля власний бізнес, організовує навчання для жінок і впроваджує гуманітарні проєкти. Місія фонду - сприяння економічній незалежності жінок. 
Grey Club House – ультрасучасний житловий комплекс в самому центрі Кривого Рогу.