Арт-терапія як Спротив: майстер-клас Марії Головань

Illustration

Назва: Арт-терапія як СпротивКоли: 12.11, початок 15:00Де: пл. Визволення 2, м. Кривий Ріг
Арт-терапія як Спротив: майстер-клас Марії Головань для подолання невидимих наслідків війни через традиційну форму мистецтва.
Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC спільно з ДУЕТ запрошують вас на Арт-терапевтичний Майстер-клас в рамках виставки «Спротив».
Під час майстер-класу ви отримаєте можливість:
● Дізнатися більше про особливості петриківського розпису та його значення;● Створити власну мистецьку роботу під керівництвом професійного арткоуча, Головань Марії;● Опанувати корисні навички арттерапії для подолання стресу та підтримки емоційного добробуту.
Ми надаємо всі необхідні матеріали для малювання на папері — гуаш, пензлі, та інші інструменти. Кожен учасник отримає можливість виразити свою творчість та створити щось особливе.
Ведуча майстер-класу: Марія Головань — психологиня та професійний арткоуч з досвідом у роботі з дітьми та дорослими.
Не пропустіть можливість провести час з родиною, розкрити свій творчий потенціал та зануритися у світ мистецтва та арттерапії.
Дата: 12 листопадаЧас: 15:00Адреса: пл. Визволення 2, м. Кривий Ріг, укриття університету ДУЕТУвага! Кількість місць обмежена. Для реєстрації та отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму.
Майстер-клас відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.