Освітня програма для професіоналів/лок креативних індустрій. Навчальна майстерня з краудфандингу для креативних підприємців з Іриною Соловей 

 • Illustration

  Назва:

  Навчальна майстерня з краудфандингу для креативних підприємців з Іриною Соловей

  Коли:

  10.03.2024, початок 10:00

  Де:

  ДУЕТ, пл. Визволення, 2

  Криворізький центр сучасної культури / KRCC запрошує діячів культури та креативних індустрій до освітньої програми! 

В рамках навчальної майстерні розберемо ключові принципи стратегічного та емпатійного спільнокошту для побудови спільноти бізнесу, зокрема:
● Підприємницькі вміння командотворення, спільнокошту, маркетингу, фінансового моделювання та менторства для побудови привабливих продуктів та розвитку життєздатного бізнесу;● Налагодження відносин підприємливого лідера зі спільнотою для розвитку бізнесу через краудфандинг;● Втілення системного кроку для росту та розвитку бізнесу з каталізуючим капіталом від спільноти та партнерів;
Краудфандинг як інструмент залучення каталізуючого капіталу від спільноти дозволить вам:
● Побудувати спільноту клієнтів-прихильників навколо свого бізнесу;● У безпечному режимі валідувати ідеї нових продуктів, вийти на нові цільові аудиторії та отримати змістовний зворотний зв'язок від спільноти клієнтів;● Збільшити фінансовий і соціальний капітал свого бізнесу, що надалі дозволить посилити переговорну позицію при залученні подальшого фінансування від інвесторів і фондів.
Підприємництво сповнене ризиків, водночас наповнює нас ентузіазмом від свободи творити, можливості покладатись на себе та своє оточення. Креативне підприємництво відкриває шлях для самореалізації з поінформованою довірою до майбутнього, в продуктивних відносинах з командою з якою втілюєш сміливі задуми, та з вміннями діяти зі свого природного максимуму.
Навчальна майстерня з краудфандингу для креативних підприємців з Іриною Соловей – це унікальна можливість поєднати теоретичні знання та практичний досвід Спільнокошту на платформі Велика Ідея для росту і розвитку креативної справи.
Скільки триває тренінг: 6 годин з перервоюУчасть безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

Проєкт реалізується за підтримки посольства США в Україні.
Ірина Соловей — стратегиня соціальних інновацій та президентка громадської організації Garage Gang Ґараж Ґенґ (з 2009 року), співзасновниця платформи спільнокошту Велика Ідея. Big Idea, ініціаторка клубу бізнес-участі Go BiGGGA!, продюсерка програми з розвитку компетентного лідерства CityGen, розробниця гри для командної синхронізації "Місто Синергія". Здобула ступінь з менеджменту в Університеті McGill (Монреаль, Канада), вивчає фасилітацію в Інституті глибинної демократії в Україні з 2010 року, викладає краудфандингові стратегії в УКУ та лідерство для відновлення громад в KSE.
Garage Gang NGO — неприбуткова громадська організація, яка з 2009 року виконує в Україні місію розвитку життєзарадних спільнот (resilient communities), а з 2012 — разом з командою успішно розвиває механізм колективного фінансування проєктів Спільнокошт — колективне фінансування проєктів на платформі «Велика Ідея» (biggggidea.com) для спільного фондування громадських ініціатив та підприємливого лідерства, зміцнення впливу самоорганізованих ініціатив за допомогою накопичення соціального капіталу й розвитку талантів. Фокусом своєї професійної діяльності Ірина Соловей зробила популяризацію практик для розвитку життєстійких команд і нових способів зберігати цілісність і продуктивність організацій завдяки налагодженню синергетичної командної роботи через довіру, відносини й навички екосистемної взаємодії.