Культурна Пʼятниця. Яким є сучасне мистецтво Кривого Рогу?

Illustration

Назва: Культурна Пʼятниця. Яким є сучасне мистецтво Кривого Рогу?Коли: 12 липня, початок о 19:00Де: Grusha Georgia (пр-т Металургів, 33, Кривий Ріг)

Запрошуємо діячів_чок культури та креативних індустрій, митців_сткинь, культурних менеджерів_ок та небайдужих містян на нетворкінгову зустріч «Культурна Пʼятниця. Яким є сучасне мистецтво Кривого Рогу?».
Під час зустрічі ми:
● Обговоримо основні тенденції у сучасному мистецтві Кривого Рогу;● Визначимо найбільш популярні напрямки та жанри;● Зрозуміємо важливість артпросторів для розвитку мистецтва;● Виокремимо вплив нових технологій на створення та поширення мистецтва;● Відмітимо важливість співпраці з художниками з інших регіонів та країн;● Зрозуміємо чому участь в національних та міжнародних виставках та конкурсах — це важливо;● Спробуємо спрогнозувати майбутнє розвитку мистецтва у Кривому Розі;● Згенеруємо ідеї та пропозиції для нових проєктів та ініціатив.
Все це і не тільки ми радо обговоримо під час Культурної Пʼятниці! Приєднуйтесь до нас, для спільного розвитку культури та мистецтва міста!