Open Pitching Event

 • Illustration

  Назва:

  Open Pitching Event

  Дедлайн:

  01.04.2024, 23:59

  Де:

  Online

  Open Pitching Event – це можливість заявити про свою ідею та отримати безповоротну інвестицію в $ 1 000 на запуск або розвиток власного проєкту або бізнесу.

Увага, креативні підприємці Кривого Рогу!

Мрієш про розвиток свого бізнесу, але не вистачає фінансування? Видаєш книжки, створюєш музику, займаєшся дизайном, гастрономією, архітектурою тощо? Маємо для тебе відмінну новину! Open Pitching Event запрошує тебе заявити про свою ідею та отримати можливість на безповоротну інвестицію!

Ми шукаємо інноваційні ідеї та проєкти, які можуть змінити обличчя Кривого Рогу. Три найкращі проєкти отримають по $ 1 000 для розвитку своєї справи від незалежного журі, складеного з експертів різних галузей.

Етапи участі:

● Перший етап: Заповніть заявку через гугл форму. Поділіться інформацією про ваш бізнес, презентуйте свою діяльність, досягнення та окреслите виклики, на які ви плануєте витратити інвестиції.

● Другий етап: Обрані кандидати будуть запрошені на живий пітчинг. У вас буде 15 хвилин на презентацію вашої ідеї та 5 хвилин для відповідей на питання аудиторії. Журі вибере трьох переможці. Для підготовки до пітчингу рекомендуємо ознайомитись з критеріями оцінювання.

Хто може взяти участь?

● ФОПи третьої групи з КВЕДами для галузі ККІ, що зареєстровані або проживають в Кривому Розі.

● ТОВи, які ведуть креативний бізнес на території Кривого Рогу.

Дедлайн на подачу заявки 1 квітня, 23:59.

Не пропусти свій шанс! Покажи свою ідею та отримай необхідну підтримку для реалізації своєї мрії!

Проєкт реалізовується Криворізьким Центром Сучасної Культури / KRCC за фінансової підтримки Посольства США та БФ «Жіночі можливості в Україні»